12 val. pasveikins šventės „Lazdijų ruduo“ svečius ir dalyvius atidarymo koncerte bei lankysis amatininkų-prekybininkų mugėje Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje
13.30 val. lankysis rekonstruotame Lazdijų miesto parke ir Lazdijų krašto muziejuje
2014 rugsėjo 18
Šios dienos „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija“ su žurnalistu Raigardu Musnicku kalbėjusi Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė, Seimo Pirmininkės pavaduotoja Irena Degutienė aptarė prasidedančią Seimo rudens sesiją ir darbų programą. I. Degutienė teigė, jog peržiūrėjusi programą pasigenda esminių, strateginių, struktūrinių reformų įvairiose srityse, apie kurias buvo skelbiama tiek prieš rinkimus, tiek ir Vyriausybės programoje.
2014 rugsėjo 12
Rugsėjo 1 d. Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė lankysis Simne, kur drauge su Simno moksleiviais, mokytojais ir bendruomene švęs Mokslo metų pradžią.
2014 rugpjūčio 29
Pasitikdami liepos 6-ąją, Lietuvos valstybingumo dieną, galime džiaugtis laisva ir nepriklausoma Lietuvos valstybe. Tačiau kuo gi tas valstybingumas toks svarbus? Manau, kad lengviausia į šį klausimą atsakyti tiesiog pažvelgiant į tuos istorijos tarpsnius, kai neturėjome savo valstybės. Kai užsienio galybės kaip maitvanagiai dalijosi mūsų šalį, o kiekvienas bandymas priešintis baigdavosi kraujo praliejimu. Kai buvo persekiojamos apie valstybingumo atkūrimą svajojusios slaptos studentų organizacijos, o Adomas Mickevičius ištremtas iš tėvynės savo ilgesį liejo rašydamas, jog tėvynė Lietuva jam brangesnė už sveikatą. Kai miestų aikštėse myriop buvo siunčiami laisvės nuo caristinės priespaudos siekę sukilėliai, o knygnešiai per sieną kontrabanda gabeno draudžiamas lietuviškas knygas. Kai patį Lietuvos vardą buvo bandoma ištrinti iš istorijos, o mūsų bažnyčios buvo verčiamos kalėjimais ir sandėliais. Kai XX amžiaus totalitariniai režimai žudė ir trėmė mūsų žmones, o apie Lietuvą buvo sakoma, kad galbūt ateityje ji ir bus, tačiau jau be lietuvių.
2014 liepos 07
Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba konstatuoja, kad Artūro Paulausko politinėje reklamoje prieš pirmąjį Prezidento rinkimų turą buvo pažeistas Visuomenės informavimo įstatymo 13 straipsnio 1 dalies 3 punktas, jog renkant ir viešai skelbiant informaciją draudžiama filmuoti ir fotografuoti žmogų ir naudoti jo atvaizdus reklamai visuomenės informavimo priemonėse be šio asmens sutikimo. Apie tai, kad tokia reklama pažeidė Visuomenės informavimo įstatymą, Seimo Pirmininkės pavaduotoją Ireną Degutienę birželio 30 d. raštu informavo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininkas Zenonas Vaigauskas, atsakydamas į jos balandžio 28 d. dienos skundą VRK.
2014 liepos 03
Naujienų archyvas
 

2014-09-01 Rugsėjo 1-oji Simne

2014-09-19 "Lazdijų ruduo"

 

Seimo Pirmininko pavaduotoja I. Degutienė lankėsi Lazdijų šventėje "Lazdijų ruduo"

Kalbėkimės
Dienotvarkė
Rugsėjis
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
© 2014. Visos teisės saugomos