Rugsėjo 1 d. Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė lankysis Simne, kur drauge su Simno moksleiviais, mokytojais ir bendruomene švęs Mokslo metų pradžią.
2014 rugpjūčio 29
Pasitikdami liepos 6-ąją, Lietuvos valstybingumo dieną, galime džiaugtis laisva ir nepriklausoma Lietuvos valstybe. Tačiau kuo gi tas valstybingumas toks svarbus? Manau, kad lengviausia į šį klausimą atsakyti tiesiog pažvelgiant į tuos istorijos tarpsnius, kai neturėjome savo valstybės. Kai užsienio galybės kaip maitvanagiai dalijosi mūsų šalį, o kiekvienas bandymas priešintis baigdavosi kraujo praliejimu. Kai buvo persekiojamos apie valstybingumo atkūrimą svajojusios slaptos studentų organizacijos, o Adomas Mickevičius ištremtas iš tėvynės savo ilgesį liejo rašydamas, jog tėvynė Lietuva jam brangesnė už sveikatą. Kai miestų aikštėse myriop buvo siunčiami laisvės nuo caristinės priespaudos siekę sukilėliai, o knygnešiai per sieną kontrabanda gabeno draudžiamas lietuviškas knygas. Kai patį Lietuvos vardą buvo bandoma ištrinti iš istorijos, o mūsų bažnyčios buvo verčiamos kalėjimais ir sandėliais. Kai XX amžiaus totalitariniai režimai žudė ir trėmė mūsų žmones, o apie Lietuvą buvo sakoma, kad galbūt ateityje ji ir bus, tačiau jau be lietuvių.
2014 liepos 07
Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba konstatuoja, kad Artūro Paulausko politinėje reklamoje prieš pirmąjį Prezidento rinkimų turą buvo pažeistas Visuomenės informavimo įstatymo 13 straipsnio 1 dalies 3 punktas, jog renkant ir viešai skelbiant informaciją draudžiama filmuoti ir fotografuoti žmogų ir naudoti jo atvaizdus reklamai visuomenės informavimo priemonėse be šio asmens sutikimo. Apie tai, kad tokia reklama pažeidė Visuomenės informavimo įstatymą, Seimo Pirmininkės pavaduotoją Ireną Degutienę birželio 30 d. raštu informavo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininkas Zenonas Vaigauskas, atsakydamas į jos balandžio 28 d. dienos skundą VRK.
2014 liepos 03
Seimo Pirmininko pavaduotoja I. Degutienė dalyvauja birželio 17–20 dienomis Seimo Konstitucijos salėje vykstančiuose Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos posėdžiuose. Komisijos nariai – 10 Seimo ir 10 Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovų – nagrinės ir diskutuos Lietuvoje ir užsienyje gyvenantiems Lietuvos piliečiams aktualiomis temomis: Lietuvos saugumo užtikrinimo, emigracijos ir sugrįžimo, žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo, Lietuvos Respublikos pilietybės, alkoholio vartojimo, prekybos žmonėmis ir kt. klausimais.
2014 birželio 17
Gegužės 15 d., ketvirtadienį, Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė lankosi Kaltinėnuose, Šilalės rajone, kur iškilmingai minima Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės diena bei Steigiamojo Seimo susirinkimo diena.

Darbotvarkė

10 val. šv. Mišios Kaltinėnų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje.

11 val. gėlių padėjimas prie paminklo žuvusiems Lietuvos partizanams atminti.

11.30 val. bėgimo „Kutaliai-Kaltinėnai“ dalyvių sutikimas Kaltinėnų miestelyje.

12 val. iškilmingas minėjimas Kaltinėnų kultūros namuose.

13 val. Karinės technikos ir ginklų paroda.

15 val. vizitas į Kaltinėnų pirminės sveikatos priežiūros centrą (Varnių g. 9, Kaltinėnai).

15.30 val. vizitas į Kaltinėnų senelių globos namus (Slėnio g. 3, Kaltinėnai).

16.15 val. I. Degutienė apsilankys Steigiamojo Seimo pirmininko, Lietuvos Prezidento Aleksandro Stulginskio gimtinėje/parke (Kutalių kaimas, Šilalės raj.).
2014 gegužės 15
Naujienų archyvas
 

 

Seimo Pirmininko pavaduotoja I. Degutienė susitiko su Čekijos Respublikos ambsadoriumi J.E. Radek Pech

Kalbėkimės
Dienotvarkė
Rugpjūtis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
© 2014. Visos teisės saugomos